O nasNasze gospodarstwo znajduje sie przy drodze głównej z Jeleniej Góry do Karpacza (Karpacz 3 km, Jelenia Góra 6 km, Szklarska Poręba 25km). Oferujemy Państwu miejsca noclegowe w komfortowo wyposażonych pokojach 2-4 osobowych + apartament z aneksem sypialnym i pokój z kuchnią – mieszkanie wakacyjne. Do dyspozycji gości sala jadalna na 30 osób. Organizujemy imprezy okolicznościowe, plenerowe i kulturalne z możliwością występów zespołów regionalnych, a także konferencje, spotkania integracyjne, spotkania przy grillu oraz na salach.

Gospodarstwo Agroturystyczne “Monika” posiada certyfikat wydany przez przedstawiciela Unii Europejskiej oraz kategoryzację przeprowadzoną przez uprawnionych kategoryzatorów na *** (3 gwiazdki). Przy posesji znajdują się: letnia altanka, ławy, grill i miejse na ognisko. Obok domu smażalnia ryb i bar.

Nasze gospodarstwo jest doskonałą bazą wypadową na górskie szlaki i ścieżki rowerowe zarówno w Karkonosze jak i w Rudawy Janowickie, Góry Izerskie czy Góry Sokole (patrz mapa). Dlatego też dla wszytskich, którzy preferują aktywny wypoczynek umożliwiamy wypożyczenie rowerów. W zimie oferujemy Państwu możliwość wypożyczenia sprzętu narciarskiego oraz naukę jazdy na nartach pod okiem wykwalifikowanych instruktorów. wieczor Odwiedzając nas możecie Państwo połączyć swój wypoczynek z kuracją korzystając z leczniczych walorów i zabiegów w Uzdrowisku Cieplice Zdrój (gorące źródła, borowiny, kąpiele, masaże, itp). Organizujemy wyjazdy do Pragi, Drezna i Wiednia z przewodnikiem oraz do Skalnego Miasta w Czechach.

Przy współpracy z Aeroklubem Jeleniogórskim organizujemy loty turystyczne dla naszych gości samolotem lub szybowcem nad Jelenią Górą i Karkonoszami. Start i lądowanie - lotnisko w Łomnicy - 3 km.

Wszelkie prawa zastrzeone. Copyright © 2008 - 2021-06-16 Projekt i utrzymanie strony TENET